IMGP2396Į praeitį nueidami metai visiems ir kiekvienam iš mūsų palieka įsimintinus darbus, įvykius, įgyvendintas ar neįgyvendintas svajones, kurių negalime neprisiminti ir kartu nepasidžiaugti. Atėjo laikas padėkoti ir pasakyti vieni kitiems nuoširdų AČIŪ.

2014 m. Vasario 16- ąją pirmą kartą susirinkome į dar dažais kvepiančią salę, kurią pašventino mūsų parapijos klebonas Alfredas Puško ir pasidžiaugti tuo ką jau turime.

Nueina praeitin sunkūs laukimo metai, greit pasimiršta rūpesčiai, įdėtos visų pastangos ir nelengvi darbai. Tačiau ilgam iki graudumo išliks džiaugsmo pojūtis, kad pagaliau viena iš didžiausių rajono seniūnijų turi ilgai lauktus namus, kurių reikia kiekvienam seniūnijos gyventojui. Šame pastate medicinos punktas, parduotuvė, seniūnija, kultūros veiklai skirta salė ir bendruomenių susibėgimo vieta.

Paskutinieji pastato darbai baigti prieš pat naujuosius metus ir galutinai perduotas energetiškai taupus, jaukus ir visomis prasmėmis papuošęs mūsų miestelį šalia judraus magistralinio kelio. Pastatas tarnaus visų mūsų poreikiams.

Norime iš visos širdies su didele pagarba tarti nuoširdžiausią AČIŪ - visų mūsų, seniūnijos kolektyvo, seniūnijos gyventojų vardu rajono savivaldybės administracijos vadovams, merui ALVYDUI KATINUI, administracijos direktoriui JONUI SLAPŠINSKUI, pavaduotojai ZITAI RINGELEVIČIENEI, administracijos skyriams ir jų kolektyvams už rūpestį ir palaiminimą pastato renovacijai.

Nuoširdus AČIŪ puikiems rangovams UAB ,,Ligaja" direktoriui VYTAUTUI GAILIUŠUI, direktoriui statybos reikalais RIMANTUI SALTANOVIČIUI ir visiems specialistams bei darbuotojams už patarimus, nuoširdų darbą, toleranciją, pakantumą.

Dėkojame parapijos klebonui ALFREDUI PUŠKO už padovanotus stiebus su tautinėmis vėliavomis šalia seniūnijos pastato.

Dėkojame VYTAUTUI VALIUŠIUI, tik jo nuostabūs molio dirbiniai sušildyti jo rankų ir širdies šiluma, puošia mūsų visų bendrus namus.

Dėkojame UAB ,,ŠILINĖ“ generaliniam direktoriui VIDUČIUI MATELIUI ir jo žmonai p. ZITAI už pagalba, paramą aplinkos tvarkymosi darbuose. Aplinka apie pastatą ir kapinėse gražėja JŪSŲ pagalba.

Dėkojame kultūros centro direktorei ASTAI MOTUZIENEI už visokeriopą pagalbą, supratimą tvarkant patalpas ir rengiant įvairias šventes.

DĖKOJAME visiems, visiems seniūnijos žmonėms už norą dirbti ir būti kartu, už kartu įveiktus rūpesčius ir nuveiktus gražius darbus. Juk visi esame tam, kad galimybes paverstume žingsniais į visos seniūnijos gerovę, į čia gyvenančių gyventojų laimę.

Visiems JUMS mielieji, geros sveikatos, žmogiškos laimės, sėkmės Jūsų darbuose ir asmeniniame gyvenime. Tesaugo globoja ir laimina JUS Aukščiausiojo palaima.

ŽMOGUS ne vien duona sotus. Visko reikia žmogui, reikia šypsenos, kad šalia esantį sušildytų, reikia rankos šilumą jaust ant peties ir tada daug tvirtesnis jauties.

Nuoširdžiai dėkojame už tą jausmą, palaikymą, supratimą ir dėmesį mūsų kraštui gerb. Seimo narės MILDOS PETRAUSKIENĖS, kuri mums visiems šia proga dovanojo Panevėžio Naujamiesčio kultūros centro kaimo kapelos ,,SANDŽYLA " nuotaikingą koncertą.

Leliūnų seniūnijos vardu seniūnė Lina Petronienė

 

Joomla templates by a4joomla